ПРО ШКОЛУ

УЧБОВИЙ ПРОЦЕС

ПОЗАКЛАСНА РОБОТА

Please make sure that, your allow_url_fopen or cURL is enabled. Also, make sure your API key and location is correct. You can get more details about this API here: https://www.weatherbit.io/api/weather-current

Загальна інформація про школу

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – це загальноосвітній навчальний заклад, який надає освітні послуги відповідно до потреб суспільства та регіону. У старших класах закладу здійснюється профільне навчання: функціонують класи історичного та біологічного профілів.

Школа розташована у триповерховому корпусі, побудованому у 1967 році. Обладнана 26 кабінетами, серед яких – один кабінет хімії, один – фізики, два – інформатики, один – математики, один – біології, один – історії. Є столярна та швейні майстерні, спортивна зала. На території школи створено футбольне поле із штучним покриттям. До послуг учнів у закладі працює шкільна їдальня на 150 місць, бібліотека, що нараховує більше 32 000 примірників навчальної та художньої літератури. Для учнів початкової школи працюють 4 групи продовженого дня. Функціонує один інклюзивний клас. Створене доступне середовище для дітей з особливими освітніми потребами.

© 2022. Всі права захищені.