vik_kop@ukr.net

SP_WEATHER_Пн 19.3°C / 32.2°C Few Clouds
SP_WEATHER_Вт 19.4°C / 30.4°C Scattered Clouds

Загальна інформація про школу

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – це загальноосвітній навчальний заклад, який надає освітні послуги відповідно до потреб суспільства та регіону. У старших класах закладу здійснюється профільне навчання: функціонують класи історичного та біологічного профілів.

Школа розташована у триповерховому корпусі, побудованому у 1967 році. Обладнана 26 кабінетами, серед яких – один кабінет хімії, один – фізики, два – інформатики, один – математики, один – біології, один – історії. Є столярна та швейні майстерні, спортивна зала. На території школи створено футбольне поле із штучним покриттям. До послуг учнів у закладі працює шкільна їдальня на 150 місць, бібліотека, що нараховує більше 32 000 примірників навчальної та художньої літератури. Для учнів початкової школи працюють 4 групи продовженого дня. Функціонує один інклюзивний клас. Створене доступне середовище для дітей з особливими освітніми потребами.