Авторизация
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький
м.Кропивниций вул. Шульгиних 38
(0522) 24-27-97
admin@school4.com.ua

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький

МЕНЮ

pro schkolu

Про школу

Докладніше 

9

Учбовий процес

Докладніше

 

7

Позакласна робота

Докладніше

 

Щиро вітаємо Вас на нашому сайті !

Direktor 2

Директор школи

Павленко Світлана Олександрівна

Ми вітаємо Вас у віртуальному освітньому просторі нашої школи! Цей сайт створено до послуг учнів, батьків, педагогів та усіх членів громади з метою знайомства із особливостями роботи закладу та поширення нашого досвіду роботи, цінностей та напрацювань. Якщо Ви хочете більше дізнатися про нашу школу – ми будемо раді зустрітися та ближче познайомитись.

ПОГОДА В КРОПИВНИЦЬКОМУ

Overcast Clouds

-7°C

Kropyvnytskyi, UA

Overcast Clouds
Humidity: 80.32751%
Wind: NW at 5.9 M/S
SP_WEATHER_Вс -22.1°C / -14.5°C Light Snow
SP_WEATHER_Пн -20.9°C / -14.4°C Light Snow
SP_WEATHER_Вт -14.9°C / -11.2°C Overcast Clouds
SP_WEATHER_Ср -14.7°C / -8.8°C Scattered Clouds
SP_WEATHER_Чт -12.1°C / -1.7°C Few Clouds
SP_WEATHER_Пт -1.7°C / 2.7°C Overcast Clouds

26 жовтня 2020 року управління Державної служби якості освіти у Кіровоградській області завершило перший інституційний аудит у «Загальноосвітній школі I-III ступенів № 4».

Упродовж десяти днів експертною групою здійснювалося оцінювання освітніх і управлінських процесів, внутрішньої системи забезпечення якості освіти та перевірка дотримання закладом вимог законодавства. Відповідно до нового Закону «Про освіту», Служба призначена допомагати закладам освіти підвищити її якість, сформувати довіру суспільства, гарантувати якість освіти.

Працівники управління Державної служби якості освіти у Кіровоградській області (Тутаєва Майя, Бакума Яніна, Навроцька Оксана) разом із освітніми експертами (Свічкарьова Інна, Ошега Зоя, Лучанов Віталій, Половенко Олена, Карявка Ольга, Лубенець Гюльнара, Максименко Людмила) ознайомилися із інформацію про освітню і управлінську діяльність на вебсайті закладу. У процесі роботи експерти були залученні до вивчення освітнього середовища, документації, проведення інтерв’ю з керівником закладу, заступниками, практичним психологом, соціальним педагогом та членами учнівського самоврядуванням, а також відвідували навчальні заняття.

Під час проведення інституційного аудиту було оцінено чотири напрями:

✏️освітнє середовище;

✏️система оцінювання здобувачів освіти;

✏️педагогічна діяльність педагогічних працівників;

✏️управлінські процеси.

Інституційний аудит у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області (керівник Павленко С.О.) став запорукою вдалого старту і довів, що це новий формат партнерської співпраці адже головною метою освітньої діяльності закладу освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства.

ЩИРО ДЯКУЄМО КОЛЕКТИВУ ТА КЕРІВНИЦТВУ ЗАГАЛЬНООСВІТНОЇ ШКОЛІ I-III СТУПЕНІВ № 4 ЗА СПІЛЬНЕ БАЧЕННЯ РОЗБУДОВИ ЯКІСНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ!

 

Джерело: https://www.facebook.com/KrSQEua

Керівник проєкту

 

DSC 0137

ВІКТОР КОПОТІЙ

Керівник проєкту

(Шкільний Сайт)

Адміністратор шкільного сайту

 

 admin

 АДМІНІСТРАТОР ШКІЛЬНОГО САЙТУ 

Сароян Мері Артурівна

 

 

© 2021. Всі права захищені.