Шановні учні та батьки учнів ЗОШ4!!!

До вашої уваги особливості роботи нашого закладу з 2 листопада, понеділка.

З 02.11.2020 року наше місто опиняється у "помаранчевій" зоні. Температура у приміщеннях школи поки ще не відповідає вимогам санітарно-гігієнічних норм. Тому, відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та рішення педагогічної ради наш заклад буде працювати у наступному режимі:

• 02 та 03 листопада усі учні школи працюють вдома із використанням дистанційних технологій.
  • Але для учнів 1-4 класів розклад занять буде скориговано таким чином, щоб складні для вивчення уроки перенести на середу , четвер, п'ятницю;
  • за умови прийнятного температурного режиму, з 04.11. до очного навчання у школі приступають учні 1-4 та 9-11 класів.
  • учні 5-8 класів з 04.11.20 будуть навчатися з використанням дистанційних технологій та за змішаною формою навчання. Розклад буде скориговано.

Будемо максимально докладати зусилля, щоб складні для сприйняття теми вивчалися очно.

У разі інших змін у режимі роботи закладу буде повідомлено додатково.

Усім міцного здоров'я та позитивних новин!!!