На виконання плану роботи методичного об'єднання вчителів початкових класів у ЗОШ #4відбувся форматі «ZOOM-конференції» відбувся педагогічний міст з вихователями ДНЗ #21 "Струмочок". Педагоги обговорювали питання наступності дошкільної та початкової освіти, особливості навчання в НУШ, інструменти розвитку ключових компетентностей дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Особливу увагу було приділено таким питанням: організація та проведення ранкових зустрічей, використання Lego для розвитку мовлення та математичних компетентностей, розвиток графічних навичок та значення формувального оцінювання для самооцінки, самоконтролю та формування пізнавальних інтересів дітей. Результатом відеозустрічі стало визначення напрямків співпраці між закладами для створення оптимального освітнього середовища.

viber 2020 11 21 14 33 35

viber 2020 11 21 14 33 37