Ми – школа, що першою успішно пройшла інституційний аудит у Кіровоградській області. Шлях до успіху був нелегкий: розбудова внутрішньої системи якості освіти, створення мотивуючого та розвивального освітнього простору, вдосконалення засад академічної доброчесності…

Орієнтиром у пошуках вирішень сучасних завдань освіти були запити учасників освітнього процесу, а надійними партнерами – батьки, учні, громада. Команда професіоналів Державної служби якості освіти та освітніх експертів об’єктивно оцінила діяльність закладу за чотирма напрямами та надала рекомендації щодо розвитку якісно нової освіти. Адже інституційний аудит – це значний крок вперед у поступі побудови сучасної, успішної школи.

З висновками та рекомендаціями за наслідками інституційного аудиту ЗОШ № 4 можна ознайомитись на сайті закладу (Розділ «Прозорість», рубрика «Інституційний аудит»).