ПРО ШКОЛУ

SP_WEATHER_Сб 6.6°C / 15.7°C Few Clouds
SP_WEATHER_Вс 5.9°C / 14.7°C Clear Sky
SP_WEATHER_Пн 4.8°C / 16.4°C Scattered Clouds

Мобільний додаток «Освітній навігатор» Діджиталізація – ключовий тренд Кропивницької освітньої системи на всіх її рівнях.

«Освітній навігатор» - мобільний додаток, який допоможе вам, шановні батьки, швидко отримати доступ до електронних сервісів, що діють в освітньому просторі міста. До ваших послуг діє: - реєстрація дітей у заклади дошкільної освіти; - реєстрація дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти; - реєстрація учнів у 10-ті профільні класи закладів загальної середньої освіти; - реєстрація дітей у гуртки закладів освіти. До вашої уваги актуальна інформація про кількість вільних місць, порядок реєстрації в ЗДО та організацію харчування у закладах освіти.

Особливо актуальним зараз, у період карантину, є посилання на систематизовані матеріали дистанційного навчання для учнів 1 – 11 класів, а також для вчителів, вихователів та керівників гуртків. Шановні батьки! Встановіть мобільний додаток «Освітній навігатор»!