vik_kop@ukr.net

SP_WEATHER_Вс 17.7°C / 30.1°C Few Clouds
SP_WEATHER_Пн 19.3°C / 32.2°C Few Clouds
SP_WEATHER_Вт 19.4°C / 30.4°C Scattered Clouds

Мобільний додаток «Освітній навігатор» Діджиталізація – ключовий тренд Кропивницької освітньої системи на всіх її рівнях.

«Освітній навігатор» - мобільний додаток, який допоможе вам, шановні батьки, швидко отримати доступ до електронних сервісів, що діють в освітньому просторі міста. До ваших послуг діє: - реєстрація дітей у заклади дошкільної освіти; - реєстрація дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти; - реєстрація учнів у 10-ті профільні класи закладів загальної середньої освіти; - реєстрація дітей у гуртки закладів освіти. До вашої уваги актуальна інформація про кількість вільних місць, порядок реєстрації в ЗДО та організацію харчування у закладах освіти.

Особливо актуальним зараз, у період карантину, є посилання на систематизовані матеріали дистанційного навчання для учнів 1 – 11 класів, а також для вчителів, вихователів та керівників гуртків. Шановні батьки! Встановіть мобільний додаток «Освітній навігатор»!