ПРО ШКОЛУ

SP_WEATHER_Сб 6.6°C / 15.7°C Few Clouds
SP_WEATHER_Вс 5.9°C / 14.7°C Clear Sky
SP_WEATHER_Пн 4.8°C / 16.4°C Scattered Clouds

09 червня 2021 року о 09:40, на базі комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького», відбувся ОСВІТНІЙ ІВЕНТ «Кращі практики закладів загальної середньої освіти Кропивницького».

В першій частині заходу керівникам закладів загальної середньої освіти було презентовано розробки сучасних Стратегії розвитку закладу освіти, а саме:

Світлана Павленко представила алгоритм розробки Стратегії розвитку загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, Світлана Колосова презентувала Стратегію розвитку комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 - дитячий юнацький центр «Сузір'я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, Любов Краснова поділилася досвідом реалізації Стратегії розвитку гімназії нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

У другій частині заходу присутні мали можливість взяти участь у дискусійному майданчику «Путівник електронних журналів закладів освіти міста Кропивницького», під час якого представники закладів освіти поділилися досвідом роботи з різними електронними журналами та електронними щоденниками, обговорити всі переваги та недоліки використання, а саме:

«Моя школа» - Наталія Бакликова, заступник директора ЗОШ № 4; Electronic Journal - Ірина Шлєєва, заступник директора ліцею «Науковий»; «Єдина школа» - Світлана Перевертень, заступник директора НВО № 19, Наталія Мердак, заступника директора НВО № 25; «Нові знання» - Ірина Волкова, заступник директора Балашівської гімназії.

В режимі онлайн до заходу долучився засновник та керівник проєкту «Єдина школа» Олексій Кошевець, який відповів на запитання учасників заходу та поділився планами щодо подальшої співпраці.

Захід транслювався в форматі онлайн на платформі Zoom та соціальній мережі Facebook.

Організатори ОСВІТНЬОГО ІВЕНТУ:

Управління освіти Кропивницької міської ради; комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького.

197204412 4129034150522811 646484721693973801 n