Авторизация
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький
м.Кропивниций вул. Шульгиних 38
(0522) 24-27-97
31079861@mail.gov.ua

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький

МЕНЮ

ПРО ШКОЛУ

УЧБОВИЙ ПРОЦЕС

ПОЗАКЛАСНА РОБОТА

Щиро вітаємо Вас на нашому сайті !

Direktor 2

Директор школи

Павленко Світлана Олександрівна

Ми вітаємо Вас у віртуальному освітньому просторі нашої школи! Цей сайт створено до послуг учнів, батьків, педагогів та усіх членів громади з метою знайомства із особливостями роботи закладу та поширення нашого досвіду роботи, цінностей та напрацювань. Якщо Ви хочете більше дізнатися про нашу школу – ми будемо раді зустрітися та ближче познайомитись.

ПОГОДА В КРОПИВНИЦЬКОМУ

Scattered Clouds

7.7°C

Kropyvnytskyi, UA

Scattered Clouds
Humidity: 48.0048%
Wind: NNE at 2.21 M/S
SP_WEATHER_Вт -1.7°C / 9.1°C Clear Sky
SP_WEATHER_Ср 4.9°C / 10.9°C Scattered Clouds
SP_WEATHER_Чт 3.5°C / 12.7°C Broken Clouds
SP_WEATHER_Пт 5.4°C / 15°C Scattered Clouds
SP_WEATHER_Сб 6.6°C / 15.7°C Few Clouds
SP_WEATHER_Вс 5.9°C / 14.7°C Clear Sky
SP_WEATHER_Пн 4.8°C / 16.4°C Scattered Clouds

З 13 по 17 вересня в навчальному закладі був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Вивчаємо, знаємо, виконуємо».

У рамках тижня  класними керівниками були проведені:  години спілкування, бесіди, інтерактивні ігри, майстри-класи по виготовленню флікерів, тематичні вікторини, зустрічі з поліцейськими Буть Т.В., Варіченко О.В., Сухотіним О. Ю., Горбенко М. по правилах дорожнього руху. Метою цих заходів  було  підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

         Весь тиждень в шкільній бібліотеці працювала тематична виставка «Вивчаємо, знаємо, виконуємо», яку підготувала завбібліотекою Тараненко В.М. Вчитель образотворчого мистецтва Маслюк Д.А.  організувала виставку малюнків « «Правила вивчай – про них не забувай». На уроках основ здоров’я ( вчитель Кулик О.С.) учні переглянули і обговорили відеоролики  «Будь обережним на дорозі». Вчителі української мови (Овчаренко Т.М., Терленко Н.В.) провели на уроках для учасників освітнього процесу написання диктантів «Я відповідальний пішохід». Також класні керівники оновили інформаційно – довідкові куточки з питань БЖД щодо дотримання правил дорожнього руху та провели роз’яснювальні бесіди з батьками «Запобігання травмування та загибелі дітей під час ДТП».  Вихователі ГПД провели цікаві конкурси та бесіди про дорожній рух. Сестра медична Олійник М.В. організувала для учнів 9-х класів практичні заняття з надання невідкладної допомоги постраждалим від дорожньо-транспортних пригод під гаслом «Знаю, вмію, врятую».

 

        Проведені заходи надали можливість простими і доступними для розуміння дітей способами донести важливість дотримання правил дорожнього руху, які допоможуть їм у подальшому не тільки запобігти лиху, а й зберегти власне життя.

  MyCollages77

 MyCollages666

 

MyCollages1MyCollages4

Керівник проєкту

 

DSC 0137

ВІКТОР КОПОТІЙ

Керівник проєкту

(Шкільний Сайт)

© 2021. Всі права захищені.