ПРО ШКОЛУ

SP_WEATHER_Сб 6.6°C / 15.7°C Few Clouds
SP_WEATHER_Вс 5.9°C / 14.7°C Clear Sky
SP_WEATHER_Пн 4.8°C / 16.4°C Scattered Clouds

З 13 по 17 вересня в навчальному закладі був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Вивчаємо, знаємо, виконуємо».

У рамках тижня  класними керівниками були проведені:  години спілкування, бесіди, інтерактивні ігри, майстри-класи по виготовленню флікерів, тематичні вікторини, зустрічі з поліцейськими Буть Т.В., Варіченко О.В., Сухотіним О. Ю., Горбенко М. по правилах дорожнього руху. Метою цих заходів  було  підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Весь тиждень в шкільній бібліотеці працювала тематична виставка «Вивчаємо, знаємо, виконуємо», яку підготувала завбібліотекою Тараненко В.М. Вчитель образотворчого мистецтва Маслюк Д.А.  організувала виставку малюнків « «Правила вивчай – про них не забувай». На уроках основ здоров’я ( вчитель Кулик О.С.) учні переглянули і обговорили відеоролики  «Будь обережним на дорозі». Вчителі української мови (Овчаренко Т.М., Терленко Н.В.) провели на уроках для учасників освітнього процесу написання диктантів «Я відповідальний пішохід». Також класні керівники оновили інформаційно – довідкові куточки з питань БЖД щодо дотримання правил дорожнього руху та провели роз’яснювальні бесіди з батьками «Запобігання травмування та загибелі дітей під час ДТП».  Вихователі ГПД провели цікаві конкурси та бесіди про дорожній рух. Сестра медична Олійник М.В. організувала для учнів 9-х класів практичні заняття з надання невідкладної допомоги постраждалим від дорожньо-транспортних пригод під гаслом «Знаю, вмію, врятую».

Проведені заходи надали можливість простими і доступними для розуміння дітей способами донести важливість дотримання правил дорожнього руху, які допоможуть їм у подальшому не тільки запобігти лиху, а й зберегти власне життя.

MyCollages77

MyCollages666