Авторизация
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький
(0522) 24-27-97
31079861@mail.gov.ua

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький

МЕНЮ

COVID-19

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом по закладу

від 02.06.2020 р. №136

 

Порядок відвідування освітнього закладу

в умовах адаптивного карантину

1. Загальні засади

1.1. Цей Порядок розроблений з метою організації безпечних і нешкідливих умов освітнього процесу у ЗОШ  І-ІІІ ступенів №4 (далі школа), відповідно до статей 52, 53, 54, 55 Закону України «Про освіту», Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти (Наказ Міністерства освіти і науки України №1669 від 26.12.2017), Статуту школи, наказу управління освіти міської ради міста Кропивницького 3 256/о від 02.06.2020року «Про відновлення діяльності закладів загальної середньої позашкільної освіти та інклюзивно-ресурсних центрів», листа МОН  № 1/9-299 від 03 червня 2020, постанови МОЗ №24 від 21.05.2020 року  та інших нормативно-правових актів, що регламентують вимоги до встановлення належного порядку роботи та створення безпечних умов для учнів і працівників, а також унеможливлення проникнення сторонніх осіб, порушення санітарно-епідеміологічного стану, виносу службових документів, матеріальних цінностей та інших порушень громадського порядку.

1.2. Порядок відвідування школи – сукупність заходів і правил, що покликані запобігати  можливості несанкціонованого проходу осіб, виносу (вивозу) майна на територію чи з території школи та забезпечувати безпеку перебування учасників освітнього процесу та відвідувачів закладу Цей порядок передбачає комплекс спеціальних заходів, спрямованих на підтримання та забезпечення встановлених правил діяльності школи в умовах адаптивного карантину і визначає алгоритм пропуску здобувачів освіти, працівників, громадян до будівлі та внутрішніх приміщень школи.

1.3. Охорону приміщень забезпечують сторожі школи.

1.4. Відповідальність та контроль за порядком здійснення пропускного режиму в приміщенні покладається на:

  • директора школи (або особу, що його заміщує в певний момент).
  • заступника директора (чергового адміністратора).
  • заступника директора з адміністративно-господарчої роботи (або завідувача господарством).
  • чергового.
  • сторожа.

1.5. Виконання вимог, що визначаються цим Порядком, є обов’язковим для всіх працівників, які постійно або тимчасово працюють у школі, здобувачів освіти та їх батьків або осіб, які їх замінюють, усіх юридичних та фізичних осіб, що виконують свою діяльність чи знаходяться з інших причин на території школі та/або відвідують освітній заклад.

2. Порядок проходу в будівлю школи:

2.1. Пропускний режим у будівлю школи, а також відчинення/зачинення дверей забезпечують черговий працівник та/або сторож.

2.2. Центральний вхід відкритий у будівлю школи в робочі дні з 07.00 год. до 19.00 год., а у вихідні, святкові та неробочі дні – зачинений.

3. Правила відвідування школи здобувачами освіти

3.1. Здобувачам освіти заборонено відвідувати школу до завершення адаптивного карантину.

3.2. У приміщенні та на території школи суворо заборонені паління, уживання алкоголю та наркотичних речовин, інша протиправна поведінка чи діяння. Інформація про такі правопорушення надається до Головного управління національної поліції Кіровоградської  області..

4. Правила відвідування школи працівниками

4.1. Адміністрація школи та інші працівники школи мають змогу проходити та перебувати в приміщенні школи у відповідності до Статуту школи та внутрішкільного розпорядку, наказів директора школи за умов дотримання та виконання нижчевизначених пунктів.

4.2. Мають довідку від лікаря про можливість перебування на робочому місці.

4.3. Перебувають у захисній масці.

4.4. Обов’язково проводять дезинфекцію рук при вході до приміщення школи та проходять процедуру вимірювання температури.

4.5. Черговий фіксує ПІБ працівника,  результати вимірювання температури та рішення про допуск до закладу у відповідному журналі, про що повідомляє працівника

4.6. Педагогам та іншим працівникам школи рекомендовано:

4.6.1. перебувати у школі відповідно до затвердженого директором графіка роботи.

4.6.2. У приміщенні школи перебувати у захисних масках.

4.6.3. Обмежити перебування в одному приміщенні до 3-х осіб.

4.6.4. Дотримуватися режиму провітрювання приміщень

5. Правила відвідування школи для батьків здобувачів освіти або осіб, які їх замінюють

5.1. Відвідування батьками або особами, які їх замінюють, закладу загальної середньої освіти можливий виключно за умов дотримання та виконання нижчевизначених пунктів.

5.2. Батьки здобувачів освіти або особи, які їх замінюють, можуть відвідувати школи лише у спеціально відведений для цього час відповідно до режиму роботи школи.

5.3. Батьки здобувачів освіти або особи, які їх замінюють, проходять у будівлю школи за наявності документів, що підтверджують їх особу. Документ пред’являють у розгорнутому вигляді черговому .

5.4. Перебувають у захисній масці.

5.5. Батьки або особи, які їх замінюють обов’язково проводять дезинфекцію рук при вході до приміщення школи та проходять процедуру вимірювання температури.

5.6.  Черговий фіксує ПІБ відвідувача, результати вимірювання температури та рішення про допуск до закладу у відповідному журналі, про що повідомляє відвідувача.

5.7. Прохід до школи батьків з особистих питань до адміністрації школи можливий у години прийому адміністрації школи або за умови попередньої домовленості з представниками самої адміністрації.

5.8. У випадках незапланованого приходу до школи батьків здобувачів освіти або осіб, які їх замінюють, черговий з’ясовує мету їх приходу й пропускає в будівлю школи тільки з дозволу адміністрації та за умови дотримання вище зазначених процедур.

6. Правила для відвідувачів школи

6.1.  Осіб, які не пов’язані з навчальним процесом і відвідують школу за службовою необхідністю, пропускають при пред’явленні документа, що засвідчує особу, за погодженням з директором та після проходження  нижче описаних процедур

6.2. Посадових осіб, які прибули до школи з перевіркою, пропускають при пред’явленні документа, що засвідчує особу, та супроводжують до директора або заступника директора школи після проходження  нижче описаних процедур

6.3 Перебувають у захисній масці.

6.4 Відвідувачі обов’язково проводять дезинфекцію рук при вході до приміщення школи та проходять процедуру вимірювання температури.

6.5.  Черговий фіксує ПІБ відвідувача,  результати вимірювання температури та рішення про допуск до закладу у відповідному журналі, про що повідомляє відвідувача

6.6. У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних з допуском відвідувачів до будівлі школи, черговий та/або сторож (охоронець) діють відповідно до вказівок чергового адміністратора чи директора школи або його заступника.

7. Правила для проїзду автотранспортних засобів:

7.1. Порядок в’їзду/виїзду автотранспорту на територію школи встановлюють дозволом адміністрації школи.

7.2. Допуск без обмежень на територію школи дозволяється автомобільному транспорту екстрених і аварійних служб, швидкій медичній допомозі, пожежній охороні, поліції тощо.

7.3. Паркування автомобільного транспорту на території школи заборонено, крім випадків,указаних у п.7.1, 7.2.

8. Правила поведінки відвідувачів школи:

8.1. Відвідувачі, що перебувають у приміщенні школи, зобов’язані:

8.1.1. Зберігати встановлений порядок, дотримуватися дистанції та норм поведінки в громадських місцях.

8.1.2. Не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та обслуговуючого персоналу, здобувачів освіти та інших відвідувачів школи.

8.1.3. Виконувати законні вимоги та розпорядження адміністрації та працівників школи.

8.1.4. Не створювати перепон належному виконанню адміністрацією, учителями, працівниками школи їх службових обов’язків.

8.1.5. Ставитися бережливо до майна школи, зберігати чистоту, тишу та порядок у приміщенні навчального закладу.

8.2. Відвідувачам школи забороняється:

8.2.1. Перебувати в службових або інших приміщеннях школи без дозволу на те адміністрації, чергового по школі працівника, сторожа (охоронця) чи вчителя.

8.2.2. Виносити з приміщення школи документи, інформацію, які знаходяться на інформаційних стендах для ознайомлення.

8.2.3. Знімати зразки документів зі стенда, а також розташовувати на ньому оголошення, не узгоджені з адміністрацією школи.

8.2.4. Приносити в приміщення школи алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні й легкозаймисті речовини, предмети, що колють і ріжуть, вогнепальну та холодну зброю (крім осіб, котрим в установленому порядку дозволено зберігання та носіння табельної зброї і інших засобів),а також особисті речі, за винятком портфелів і тек з документами, дамських сумок.

8.2.5. Палити в приміщенні та на території школи.

8.2.6. Заходити до школи в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, з жувальною гумкою у роті, з дитячими колясками, з домашніми тваринами, товарами для продажу, а також у брудному одязі й великогабаритними речами (за винятком робітників, що виконують будівельні і ремонтні роботи).

8.2.7. Факти порушень громадського порядку й завдані збитки приміщенню фіксують в установленому порядку особи, котрі за це відповідають.

8.3. Відповідальність відвідувачів школи за порушення цього Порядку:

8.3.1. У випадку порушення відвідувачем школи Порядку відвідування й правил поведінки йому робить зауваження працівник школи і, як наслідок, відмовляють у пропуску до приміщення школи.

8.3.2. У випадках скоєння відвідувачами кримінальних дій, винні особи підлягають кримінальній відповідальності згідно з чинним законодавством.

8.3.3. У випадку навмисного чи ненавмисного пошкодження або знищення майна школи на винних осіб поряд з адміністративною або кримінальною відповідальністю покладається обов’язок відшкодування завданих збитків.

9. Порядок пропуску на період надзвичайних ситуацій або ліквідації аварійної ситуації

9.1. Пропускний режим у будівлю школи на період надзвичайних ситуацій обмежується.
9.2. Після ліквідації надзвичайної (аварійної) ситуації поновлюється звичайна процедура пропуску згідно з цим Порядком.

COVID-19 portal

© 2022. Всі права захищені.