Авторизация
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький
м.Кропивниций вул. Шульгиних 38
(0522) 24-27-97
31079861@mail.gov.ua

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький

МЕНЮ

 

1. Наш заклад оснащено системою безпеки  Ajax - це новий рівень захищеності і безпеки. Система працює з датчиками різних типів і призначення, в тому числі комбінованими моделями, дозволяючи гнучко доповнювати і нарощувати можливості системи охорони.  Ajax поєднує легкість монтажу, зручне і сучасне мобільне управління, найвищу надійність роботи - все це робить охоронну систему по-справжньому інноваційною та мобільною.

 2020 03 17 12.54.51       ib9


 2. В закладі встановлено систему пожежного сповіщення та контролю за приміщеннями

pojej


3. Відеоспостереження надає можливість тримати під контролем територію закладу ззовні і зсередини : в рекреаціях, місцях відпочинку. Це забезпечує створення безпечних умов у закладі та шкільному подвір’ї для комфортного перебування дітей, для уникнення конфліктних ситуацій; збереження матеріально-технічної бази закладу;організоване та безпечне дозвілля для вихованців шкільних ГПД.

На всіх поверхах, у вестибюлі, на вулиці встановлені камери відеоспостереження які ведуть моніторинг в режимі 24/7

video


3. Заклад захищає відомості про персональні дані здобувачів освіти та працівників закладу від незаконної обробки та випадкової втрати. Також несе відповідальність за ненадання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність чи репутацію особи. Персональні дані, відповідно до закону обробляються у закладі за наявності письмової згоди повнолітньої особи чи батьків або осіб, які є законними представниками неповнолітніх осіб.

unnamed.jpeg

БЕЗПЕКА ЗАКЛАДУ

© 2021. Всі права захищені.