Авторизация
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький
м.Кропивниций вул. Шульгиних 38
(0522) 24-27-97
31079861@mail.gov.ua

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький

МЕНЮ

ВІДОМОСТІ ПРО ЗАКЛАД

Foto kollektiva5

 КОЛЕКТИВ ШКОЛИ 2021-2022 н.р.


Кількість вчителів: 58

Структура педагогічного складу за категоріями: 

  • вища категорія - 33
  • І категорія - 11
  • ІІ категорія - 4
  • спеціаліст - 10
  • без категорії - 0

Педагогічні звання: 

  • вчителів-методистів - 8
  • старших учителів - 16

 



 

Персональний склад педагогів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Категорія

Педагогічне звання

Павленко

Світлана Олександрівна

Директор школи, вчитель географії

Вища категорія

Учитель-методист

Бакликова

Наталя Миколаївна

Заступник з НВР, вчитель російської мови та зарубіжної літератури

Вища категорія

Старший учитель

Марченко

Ірина Василівна

Заступник з НВР, вчитель початкових класів

Вища категорія

Старший учитель

Новіцька

Наталія Яківна

Заступник з ВР, вчитель біології

Вища категорія

Учитель-методист

Баранчук

Оксана Степанівна

Вчитель української мови та літератури

Вища категорія

Старший учитель

Білобабченко

Наталія Олександрівна

Вчитель музичного мистецтва

Вища категорія

Учитель-методист

Буріко

Тетяна Миколаївна

Вчитель початкових класів

1 категорія

 

Василенко

Олена Володимирівна

Педагог-організатор

Вища категорія

 

Гавриш

Світлана Анатоліївна

Вчитель української мови

Вища категорія

Учитель-методист

Головатюк

Алла Василівна

Вчитель математики

Вища категорія

Старший учитель

Гольша

Тетяна Савівна

Вчитель початкових класів

1 категорія

 

Гулько

Валентина Олександрівна

Вчитель математики

Вища категорія

Старший учитель

Іщенко

Володимир Вікторович

Вчитель фізичної культури

2 категорія

 

Кизим

Лілія Вікторівна

Вихователь ГПД

2 категорія

 

Кіт

Лариса Миколаївна

Вчитель німецької мови

Спеціаліст

 

Ковалевська

Світлана Юріївна

Вихователь ГПД

Вища категорія

 

Коваленко

Марина Вадимівна

Практичний психолог

2 категорія

 

Коломієць

Зінаїда Леонідівна

Вчитель англійської та німецької мов

1 категорія

 

Колос

Ірина Миколаївна

Вчитель початкових класів

Вища категорія

Старший учитель

Колтунова

Наталія Павлівна

Вчитель англійської мови

1 категорія

 

Копотій

Віктор Олександрович

Вчитель інформатики

Вища категорія

Старший учитель

Котов

Ігор Васильович

Вчитель історії

Вища категорія

Учитель-методист

Кулик

Ольга Станіславівна

Вчитель зарубіжної літератури

Вища категорія

Старший учитель

Ліщименко

Валентина Кирилівна

Вчитель географії

Вища категорія

Учитель-методист

Ліщинська

Валентина Степанівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія

Старший учитель

Маслюк

Дарія Анатоліївна

Вчитель образотворчого мистецтва

1 категорія

 

Мірошніченко

Марія Василівна

Вчитель української мови та літератури

1 категорія

 

Негребецька

Олена Петрівна

Вчитель-логопед

Вища категорія

Старший учитель

Овсянніков

Олександр Сергійович

Вчитель трудового навчання

1 категорія

 

Овчаренко

Тетяна Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

Вища категорія

Старший учитель

Окунєва

Альбіна Ігорівна

Педагог-організатор

Спеціаліст

 

Павленко

Олена Миколаївна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст

 

Пархета

Олена Олексіївна

Вчитель фізики

Вища категорія

Старший учитель

Пікуща

Любов Олександрівна

Вчитель фізики

Вища категорія

Старший учитель

Погрібна

Анна В’ячеславівна

Асистент вчителя в інклюзивному класі

Спеціаліст

 

Погрібний

Дмитро Олександрович

Вчитель історії

Вища категорія

 

Подкопаєва

Марія Миколаївна

Вихователь ГПД

Спеціаліст

 

Поркуян

Євген Миколайович

Вчитель фізичної культури

Вища категорія

 

Раєва

Олена Ярославівна

Соціальний педагог

1 категорія

 

Романов

Михайло Васильович

Вчитель інформатики

Вища категорія

Учитель-методист

Садовніченко

Андрій Володимирович

Вчитель математики

Вища категорія

Учитель-методист

Синявський

Владислав Вадимович

Керівник гуртка

Спеціаліст

 

Скрипник

Інна Миколаївна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст

 

Слободяник

Олена Олександрівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія

 

Стеба

Світлана Анатоліївна

Вчитель початкових класів

1 категорія

 

Степанова

Максим Тарасович

Вчитель хімії

2 категорія

 

Терленко

Наталія Василівна

Вчитель української мови та літератури

Вища категорія

Старший учитель

Тиненик

Ірина Борисівна

Вчитель математики та інформатики

Вища категорія

Старший учитель

Ткаченко

Андрій Миколайович

Вчитель англійської мови

Вища категорія

 

Фролова

Тетяна Миколаївна

Вчитель англійської мови

1 категорія

 

Хахалєва

Надія Іванівна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст

 

Черкашина

Алла Валеріївна

Вчитель англійської мови

Вища категорія

Старший учитель

Чоботар

Яна Вікторівна

Вчитель біології

1 категорія

 

Чухрій

Ніна Іванівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія

 

Шабанова

Світлана Петрівна

Вчитель початкових класів

Вища категорія

 

Шевченко

Наталя Олександрівна

Вчитель української мови та літератури

Вища категорія

 

Ярмоленко

Олена Олексіївна

Вчитель німецької мови

Спеціаліст

 

Яхонтова

Тамара Юріївна

Вихователь ГПД

Спеціаліст

 

© 2021. Всі права захищені.