Авторизация
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький
м.Кропивниций вул. Шульгиних 38
(0522) 24-27-97
admin@school4.com.ua

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький

МЕНЮ

ВІДОМОСТІ ПРО ЗАКЛАД

Kolektiv

 КОЛЕКТИВ ШКОЛИ 2020-2021 н.р.


Кількість вчителів: 56

Структура педагогічного складу за категоріями: 

  • вища категорія - 34
  • І категорія - 9
  • ІІ категорія - 3
  • спеціаліст - 10
  • без категорії - 0

Педагогічні звання: 

  • вчителів-методистів - 8
  • старших учителів - 16

 



 

Персональний склад педагогів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Категорія

Педагогічне звання

Павленко Світлана Олександрівна

Директор школи, вчитель географії

Вища 

Учитель-методист

Бакликова Наталя Миколаївна

Заступник з НВР, вчитель російської мови та зарубіжної літератури

Вища 

Старший учитель

Марченко Ірина Василівна

Заступник з НВР, вчитель початкових класів

Вища 

Старший учитель

Новіцька Наталія Яківна

Заступник з ВР, вчитель біології

Вища 

Учитель-методист

Білобабченко Наталія Олександрівна

Вчитель музичного мистецтва

Вища 

Учитель-методист

Білокінь Оксана Юріївна

Вчитель історії

Вища 

Старший учитель

Буріко Тетяна Миколаївна

Вчитель початкових класів

1 категорія

Василенко Олена Володимирівна

Педагог-організатор

Вища 

Гавриш Світлана Анатоліївна (сумісник)

Вчитель української мови

Вища 

Учитель-методист

Головатюк Алла Василівна

Вчитель математики

Вища 

Старший учитель

Гольша Тетяна Савівна

Вчитель початкових класів

1 категорія

Гончаренко Катерина Павлівна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст

Градобоєва Олена Василівна (д/в)

Вчитель математики

Вища 

Гулько Валентина Олександрівна

Вчитель математики

Вища 

Старший учитель

Желєзняк Микола Андрійович

Вчитель хімії

Вища 

Старший учитель

Іщенко Володимир Вікторович

Вчитель фізичної культури

2 категорія

Кизим Лілія Вікторівна

Вихователь ГПД

2 категорія

Кобець Олександра Олександрівна

Вчитель німецької та англійської мов

Спеціаліст

Ковалевська Світлана Юріївна

Вихователь ГПД

Вища 

Коваленко Марина Вадимівна

Практичний психолог

2 категорія

Коломієць Зінаїда Леонідівна

Вчитель англійської та німецької мов

1 категорія

Колос Ірина Миколаївна

Вчитель початкових класів

Вища 

Кондратова Оксана Петрівна

Вихователь ГПД

Спеціаліст

Копотій Віктор Олександрович

Вчитель інформатики

Вища 

Старший учитель

Котов Ігор Васильович

Вчитель історії

Вища 

Учитель-методист

Кулик Ольга Станіславівна

Вчитель зарубіжної літератури

Вища 

Старший учитель

Ліщименко Валентина Кирилівна

Вчитель географії

Вища 

Учитель-методист

Ліщинська Валентина Степанівна

Вчитель початкових класів

Вища 

Старший учитель

Лозовий Володимир Павлович

Вчитель фізики

Вища 

Учитель-методист

Маслюк Дарія Анатоліївна

Вчитель образотворчого мистецтва

1 категорія

Мірошніченко Марія Василівна

Вчитель української мови та літератури

1 категорія

Негребецька Олена Петрівна

Вчитель-логопед

Вища 

Старший учитель

Овсянніков Олександр Сергійович

Вчитель трудового навчання

1 категорія

Овчаренко Тетяна Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

Вища 

Старший учитель

Павленко Олена Миколаївна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст

Пікуща Любов Олександрівна

Вчитель фізики

Вища 

Старший учитель

Піскун Ольга Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

Вища 

Старший учитель

Погрібна Анна В’ячеславівна

Асистент вчителя в інклюзивному класі, вчитель географії

Спеціаліст

Погрібний Дмитро Олександрович

Вчитель історії

Вища 

Поркуян Євген Миколайович

Вчитель фізичної культури

Вища 

Раєва Олена Ярославівна

Соціальний педагог

1 категорія

Романов Михайло Васильович

Вчитель інформатики

Вища 

Учитель-методист

Сароян Мері Артурівна

Вчитель біології

Спеціаліст

Скрипник Інна Миколаївна

Вчитель початкових класів

Спеціаліст

Слізкая Олена Олександрівна

Вихователь ГПД

Спеціаліст

Слободяник Олена Олександрівна

Вчитель початкових класів

Вища 

Стеба Світлана Анатоліївна

Вчитель початкових класів

1 категорія

Терленко Наталія Василівна

Вчитель української мови та літератури

Вища 

Старший учитель

Тиненик Ірина Борисівна

Вчитель математики та інформатики

Вища 

Старший учитель

Ткаченко Андрій Миколайович

Вчитель англійської мови

Вища 

Фролова Тетяна Миколаївна

Вчитель англійської мови

1 категорія

Хахалєва Надія Іванівна

Вчитель англійської мови

Спеціаліст

Черкашина Алла Валеріївна

Вчитель англійської мови

Вища 

Старший учитель

Чухрій Ніна Іванівна

Вчитель початкових класів

Вища 

Шабанова Світлана Петрівна

Вчитель початкових класів

Вища 

Шевченко Наталя Олександрівна

Вчитель української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури

Вища 

Ярмоленко Олена Олексіївна

Вчитель німецької мови

Спеціаліст



© 2020. Всі права захищені.