gl skool22 23

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Повідомляємо вам, що у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 на 2022/2023 навчальний рік освітній процес у перших класах буде здійснюватись за програмою НУШ (під редакцією О. Савченко)

Щоб записати дитину до школи необхідно зареєструватись на сайті  krop.osvita-mrk.gov.ua

Право на першочергове зарахування мають:

• діти, місце проживання яких закріплене за територією обслуговування;
  • діти, які є рідними братами та/або сестрами учнів цього закладу;
  • діти працівників цього закладу.

Діти, які не мають права на першочергове зарахування, будуть зараховуватись на вільні місця; за їх відсутності  - після процедури жеребкування.

Шановні батьки!

До 01.05.2022 року Ваша заявка, яка надходить до електронної системи реєстрації дітей до 1-го класу 2022-2023 н.р. буде знаходитися в статусі «На розгляді». Після визначеної дати початку приймання заяв про зарахування управлінням освіти статус заявки буде змінено на «Підтверджена».

ONLINE Реєстрація до 1 класу !