osvita knyga fb

До уваги учнів 9-х класів та їх батьків!

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 оголошує набір учнів до 10-х класів на 2022-2023 навчальний рік за такими профілями навчання:

• історичний;
  • біологічний.

Ми чекаємо на цілеспрямованих, готових до саморозвитку та самовдосконалення юнаків та дівчат, охочих навчатися в атмосфері конструктивної взаємодії, наполегливої праці та творчості!

У нашому закладі на вас чекають: безпечні, сучасні, комфортні умови, високопрофесійний доброзичливий педагогічний колектив та партнерські демократичні стосунки.

Тут ви маєте можливість здобути якісну освіту, яка дасть вам впевнений старт для вступу до омріяного закладу вищої освіти та реалізації найамбітніших планів!

Прийом дітей до 10-х профільних класів здійснюється після Електронної реєстрації.

Алгоритм дії для реєстрації у 10-й профільний клас:

• Перейдіть за посиланням: https://prof.osvita-mrk.gov.ua/school/2
  • Оберіть профіль навчання (історичний або біологічний).
  • Натисніть «Зареєструвати».

Переконливо просимо вказувати достовірну інформацію. Якщо інформація у заяві не відповідатиме оригіналу документа, то заяву буде анульовано.

Дякуємо за співпрацю!

У 2021-2022 навчальному році у закладі функціонують класи з навчанням за двома профільними напрямками:

10-А - біологічний профіль;

10-Б   - історичний профіль;

11- А  - історичний профіль;

11-Б   - біологічний профіль.

ONLINE Реєстрація до 10 класу !

© 2022. Всі права захищені.