Авторизация
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький
м.Кропивниций вул. Шульгиних 38
(0522) 24-27-97
31079861@mail.gov.ua

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
м. Кропивницький

МЕНЮ

COVID-19

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом по закладу

від 02.06.2020 р. №136

 

УМОВИ РОБОТИ ЗАКЛАДУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

 

 1. Перед початком роботи проводиться температурний скринінг усім працівникам закладу з фіксацією результатів у відповідному журналі. Працівники, у яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,20С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обов’язків.
 2. Відвідувачам закладу  проводиться температурний скринінг  з фіксацією результатів у відповідному журналі. Відвідувачі, у яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37, 2 0 С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються  на територію закладу.
 3. До закладу допускаються працівники в захисній масці або респіраторі (ЗІЗ) .Після кожного зняття ЗІЗ та одяганням чистої маски/респіратора , працівники закладу зобов’язаний помити руки з милом або обробити антисептичним засобом.
 4. Дозволяється одночасне перебування працівників у кабінеті з розрахунку  не більше однієї особи на 5 квадратних метрів площі (не більше 10 осіб в одному приміщенні) з дотриманням дистанції 1, 2 м.
 5. У зонах перебування працівників школи розміщуються додаткові місця для обробки рук антисептиками, паперові рушники, контейнери для їх утилізації, пам’ятки щодо необхідності дотримання гігієни, дезинфекції рук та ін.
 6. Протягом дня усім учасникам освітнього процесу необхідно дотримуватися правил знезараження рук:
 • перед початком навчання, під час перерви або роботи;
 • після відвідування санвузла (обов’язкова обробка дезінфікуючим засобом); працівникам харчоблоків – після роботи з необробленими продуктами або зовнішньою тарою, при зміні технологічної операції на харчоблоці (обов’язкова обробка дезінфікуючим засобом);
 • після чхання, сякання, кашлю, витирання очей, причісування;
 • у будь-яких інших випадках контакту в процесі роботи з предметами, які можуть забруднити (контамінувати) руки.
 1.  Використані засоби індивідуального захисту , паперові серветки збираються тільки в окремі контейнери з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією.
 2. Педагогічні працівники закладу проводять консультації для учнів та батьків з використанням засобів електронного та телефонного зв’язку.
 3. Технічні працівники проводять дезинфекцію та вологе прибирання поверхонь  не рідше, ніж кожні 2 години, згідно встановленого графіка.

У разі відновлення освітнього процесу у встановлені терміни

 1. Температурний скринінг учасників освітнього процесу сестра медична проводить при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) із занесенням показників у відповідний журнал.
 2. Прийом дітей до закладу освіти проводиться на підставі позитивних висновків за результатами моніторингу стану здоров’я дитини на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов – на вході до приміщення) . Батьки, або особи, які їх замінюють,  повинні одягати респіратор або захисну маску так, щоб були закриті ніс та рот.
 3. На вході до закладу організовується  місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для  ізопропілових спиртів та понад 70 % для етилових спиртів.  Використання антисептиків відбувається виключно під контролем працівників закладу.
 4. Усі навчально-виховні заходи та режимні моменти з дітьми проводяться за умови максимально можливої ізоляції одного класу від іншого. Використання приміщень загального користування (музичний кабінет, кабінети інформатики, спортивний зал, виробничі майстерні тощо) дозволяється за умови чіткого дотримання графіку роботи з обов’язковим проведенням усіх санітарно-гігієнічних заходів щодо їх прибирання та провітрювання.
 5. У закладі заборонено використання багаторазових тканинних рушників, м’яких іграшок, килимів з довгим ворсом,  проведення масових заходів – концертів, свят, вистав за присутності глядачів, а також батьківських зборів (крім тих, які проводяться дистанційно).
 6. Педагогічні працівники  зобов’язані  протягом дня  слідкувати за станом здоров’я дітей та у разі виявлення ознак захворювання передавати учня  медичним працівникам закладу та інформувати адміністрацію та батьків.
 7. Працівники школи після кожної перерви та після закінчення освітнього процесу проводять провітрювання навчальних приміщень, дезінфікують ручки дверей, поручні, підвіконня, предмети у туалетних кімнатах; перед початком кожного уроку в класних кімнатах протирають з використанням дезінфікуючих засобів робочі столи та парти.

На період карантину діють обмеження доступу до закладу:

 1. Стороннім особам обмежується доступ до закладу освіти.
 2. У випадку залучення окремих осіб для виконання робіт по забезпеченню життєдіяльності закладу, проводиться їх ретельна перевірка на наявність температури і респіраторних симптомів, після чого надається дозвіл на вхід в будівлю з дотриманням усіх вимог особистого протиепідемічного захисту (маска, рукавиці, дотримання дистанції тощо) .
 3.  Заборонений допуск до закладу особам, супроводжуючим дітей, крім тих, що супроводжують учнів з особливими потребами.

COVID-19 portal

© 2021. Всі права захищені.